Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
