Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Widget
az: Vidcet

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Topics
az: Mövzular

en: Permission
az: İcazə

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: of
az: söndür
