Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: remove
sk: odstrániť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Topics
sk: Témy

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: of
sk: z

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia
