Input add attributes module (1.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: list
ml: പട്ടിക

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Number
ml: അക്കം

en: Time
ml: സമയം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Month
ml: മാസം
