Input add attributes module (1.0.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Time
am: ሰዓት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
