Input add attributes module (1.0.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: list
bn: তালিকা

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Time
bn: সময়

en: Email
bn: ইমেইল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Month
bn: মাস
