Input add attributes module (1.0.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: list
ta: பட்டியல்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Date
ta: தேதி

en: Size
ta: அளவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Number
ta: எண்

en: Time
ta: நேரம்

en: Text
ta: உரை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Url
ta: முகவரி

en: Month
ta: மாதம்

en: Telephone
ta: தொலைபேசி

en: Ordered list
ta: வரிசை பட்டியல்

en: Unordered list
ta: வரிசையிலா பட்டியல்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
