Input add attributes module (1.0.1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: list
cy: rhestr

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Number
cy: Rhif

en: Time
cy: Amser

en: Text
cy: Testun

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Min
cy: Isafswm

en: Style options
cy: Dewisiadau arddull
