Input add attributes module (1.0.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: list
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Time
th: เวลา

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Telephone
th: โทรศัพท์
