Index Query Builder for Elasticsearch (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Trim length
fa: طول برش

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Sort field
fa: فیلد مرتب‌سازی

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده
