Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Trim length
fi: Trimmauspituus

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Sort field
fi: Lajittelukenttä

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta
