Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Source field
fr: Champ source

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Trim length
fr: Longueur de coupe

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Sort field
fr: Champ de tri

en: Rendered entity
fr: Entité rendue

en: Trim link text length
fr: Longueur de coupe du texte du lien

en: Renders an entity in a view mode.
fr: Affiche une entité dans un mode d'affichage.
