Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: View mode
lv: Skata režīms
