Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Source field
he: שדה המקור

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת
