Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Source field
nl: Bronveld

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Sort field
nl: Sorteerveld

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: Renders an entity in a view mode.
nl: Toont de entiteit in een weergave modus.
