Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Trim length
ru: Длина обрезания

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Sort field
ru: Поле сортировки

en: Rendered entity
ru: Готовая к выводу сущность

en: Trim link text length
ru: Сокращать длину текста ссылки

en: Renders an entity in a view mode.
ru: Выводит объект в режим просмотра.
