Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Sort field
pl: Posortuj pole

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: Renders an entity in a view mode.
pl: Generuje encję w trybie widoku.
