Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.6) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Source field
sv: Källfält

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Trim length
sv: Korta ned längd

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: Renders an entity in a view mode.
sv: Genererar ett objekt i ett vyläge.
