Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Keyword
az: Açar söz

en: Trim length
az: Kəsmə uzunluğu

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Trim link text length
az: Link mətninin uzunluğunu kəsin

en: Renders an entity in a view mode.
az: Görünüş rejimində obyekti göstərir.
