Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Source field
id: Bidang asal

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Trim length
id: Panjang Trim

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Rendered entity
id: Entitas yang dihasilkan

en: Trim link text length
id: Panjang potong link teks

en: Renders an entity in a view mode.
id: Merender entitas dalam mode tampilan.
