Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Trim length
it: Lunghezza del testo troncato

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Rendered entity
it: Entità visualizzata

en: Trim link text length
it: Tronca il testo del link
