Insert (3.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Gallery
fi: Galleria

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Style
fi: Tyyli

en: Link to file
fi: Linkki tiedostoon

en: About
fi: Tietoja

en: pixels
fi: pikseliä

en: Per page gallery
fi: Sivugalleriakohtaisesti

en: Per post gallery
fi: Lähetyskohtainen galleria

en: No gallery
fi: Ei galleriaa

en: Default style
fi: Vakiotyyli

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Maximum image insert width
fi: Sisällytettävän kuvan enimmäisleveys

en: Additional CSS classes
fi: CSS lisäluokat

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Select which image style to use for viewing images in the colorbox.
fi: Valitse kuvien näyttämiseen colorboxissa käytettävä tyyli.

en: Per field in post gallery
fi: Lähetyksen kenttäkohtainen galleria

en: Per field in page gallery
fi: Sivukenttäkohtainen galleria

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Use absolute paths
fi: Käytä absoluuttisia polkuja. Esimerkiksi /sites/defaults/files/hakemisto
