Insert (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Insert
be: Уставіць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: pixels
be: пікселі

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы
