Insert (8.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: disabled
pl: wyłączone

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Insert
pl: Wstaw

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Gallery
pl: Galeria

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: Link to file
pl: Odnośnik do pliku

en: pixels
pl: piksele

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: Default style
pl: Styl domyślny

en: Rotate
pl: Obróć

en: Maximum image insert width
pl: Maksymalna szerokość wstawianego obrazu

en: Additional CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: File type detection
pl: Wykrywanie typu pliku

en: Default view mode
pl: Domyślny tryb wyświetlania

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Insert Media
pl: Wstaw Media
