Insert (8.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: disabled
ast: desactiváu

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
