Insert (8.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
