Insert (8.x-2.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: disabled
jv: mati

en: None
jv: Nihil

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Align
jv: Rata

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: pixels
jv: piksel

en: Rotate
jv: Diputer

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang
