Insert (8.x-2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས
