Insert (8.x-2.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: disabled
cs: vypnuto

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Insert
cs: Vložit

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: Align
cs: Zarovnání

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML značky

en: Style
cs: Styl

en: Link to file
cs: Odkaz na soubor

en: pixels
cs: pixelů

en: Default style
cs: Výchozí styl

en: Rotate
cs: Rotace

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Use absolute paths
cs: Použít absolutní cesty

en: Link to file (with icon)
cs: Odkaz na soubor (s ikonou)
