Insert (8.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
