Insert (8.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Align
ps: پرليكول

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه
