Insert (8.x-2.0-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে
