Insert (8.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: disabled
hu: tiltott

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Gallery
hu: Galéria

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Align
hu: Igazítás

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Allowed HTML tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Style
hu: Stílus

en: File widgets
hu: Fájl felületi elemek

en: Link to file
hu: Hivatkozás a fájlhoz

en: About
hu: Leírás

en: pixels
hu: képpont

en: Per page gallery
hu: Galéria oldalanként

en: Per post gallery
hu: Tartalom galéria

en: No gallery
hu: Nincs galéria

en: Default style
hu: Alapértelmezés szerinti stílus

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Maximum image insert width
hu: A beszúrt kép legnagyobb szélessége

en: Additional CSS classes
hu: Hozzáadandó CSS osztályok

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Select which image style to use for viewing images in the colorbox.
hu: Képstílus kiválasztása a képek megtekintéséhez a colorboxban.

en: Default view mode
hu: Alapértelmezett nézet mód

en: Per field in post gallery
hu: Mezőnként a tartalom galériában

en: Per field in page gallery
hu: Mezőnként az oldal galériában

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Use absolute paths
hu: Abszolút útvonalak használata

en: Includes the full URL prefix "@base_url" in all links and image tags.
hu: A teljes „@base_url” webcím előtagként való belefoglalása minden hivatkozásba és kép elembe.

en: Link to file (with icon)
hu: Hivatkozás a fájlra (ikonnal)

en: The selected text format will not allow it to display images. The text format will need to be changed for this image to display properly when saved.
hu: A kiválasztott szövegformátum nem engedi képek megjelenítését, ezért jelen kép mentése előtt módosítani kell majd rajta.

en: Insert Media
hu: Média beszúrása
