Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: User
sk: Používateľ

en: Arguments
sk: Argumenty
