Advanced Insert View (2.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: User
ar: مستخدم

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: View to insert
ar: الرؤية المراد إدراجها
