Advanced Insert View (2.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Save
es: Guardar

en: Views
es: Vistas

en: User
es: Usuario

en: Input filters
es: Filtros de entrada

en: Arguments
es: Argumentos

en: View to insert
es: Vista a insertar

en: Taxonomy term ID with depth
es: ID del término de taxonomía con profundidad

en: Preview failed
es: La vista previa falló
