Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: User
bg: Потребител
