Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Save
sv: Spara

en: Views
sv: Vyer

en: User
sv: Användare

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Arguments
sv: Argument

en: View to insert
sv: Vy att infoga
