Insha (2.0.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Messages
he: מסרים

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Tabs
he: לשוניות

en: Featured
he: מובלט

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Highlighted
he: מובלט
