Insha (2.0.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Core
ru: Ядро

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Messages
ru: Сообщения

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Featured
ru: Популярное

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Footer fourth column
ru: Подвал четвертая колонка

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Site header
ru: Шапка сайта
