Insha (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Core
bg: Ядро

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Messages
bg: Съобщения

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
