Insha (2.0.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Messages
fi: Viestit

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Featured
fi: Esitelty

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste
