Insha (2.0.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Tabs
id: Tab

en: Featured
id: Pilihan

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Footer first column
id: Footer kolom pertama

en: Footer second column
id: Footer kolom kedua

en: Footer third column
id: Footer kolom ketiga

en: Footer fourth column
id: Footer kolom keempat

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Site header
id: Kepala situs
