Insha (2.0.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Core
sk: Jadro

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Messages
sk: Správy

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Tabs
sk: Záložky

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
