Insha (2.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Core
sv: Kärna

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Featured
sv: Framhävd

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Footer first column
sv: Första kolumnen för sidfot

en: Footer second column
sv: Andra kolumnen för sidfot

en: Footer third column
sv: Tredje kolumnen för sidfot

en: Footer fourth column
sv: Fjärde kolumnen för sidfot

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats
