Insha (2.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Messages
th: ข้อความ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
