Insha (3.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi
