Insha (3.0.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Messages
ca: Missatges

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Featured
ca: Distintiu

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site header
ca: Capçalera del lloc
