Insha (3.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Tabs
fr: Onglets

en: Featured
fr: Recommandés

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Footer first column
fr: Première colonne du pied de page

en: Footer second column
fr: Seconde colonne du pied de page

en: Footer third column
fr: Troisième colonne du pied de page

en: Footer fourth column
fr: Quatrième colonne du pied de page

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Site header
fr: Entête du site
