Insha (3.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
